PLUS – Spaar je club gezond

De PLUS supermarkt in Mierlo organiseert dit najaar een financiële actie voor verenigingen. Hiermee kunnen we als vereniging extra inkomsten voor de vereniging binnen krijgen. Hieronder en in de bijlage staat toegelicht hoe de actie werkt. Wij hopen natuurlijk op zoveel mogelijk sponsorpunten voor de vereniging. Je kunt ook vrienden, familie en kennissen vragen de sponsorpunten aan MTTV ’72 toe te kennen.

• Van zondag 5 september t/m zaterdag 13 november 2021 ontvang je een sponsorpunt bij elke 10 euro aan boodschappen en bij geselecteerde actieproducten.
• Kras de unieke code van je voucher open en scan de QR code met je mobiele telefoon of ga naar plus.nl/sponsorpunten.
• Selecteer MTTV ’72. Voer de unieke code in en activeer.
• Uiteraard is digitaal sparen ook mogelijk. Je ontvangt jouw sponsorpunten dan in de PLUS app. Als je digitaal spaart, ontvang je gelijk één sponsorpunt gratis.
• Hoe meer sponsorpunten jij spaart, hoe meer euro’s dat oplevert voor de kas van MTTV ’72!
• Je mag de sponsorpunten ook inleveren op een trainingsavond bij een van de bestuursleden of op Tarwe 5 in Mierlo in de brievenbus doen.

Alvast bedankt voor alle sponsorpunten voor MTTV ’72!

< terug